Ceny produktů

Ceny produktů jsou stanovovány zpravidla s platností na týden a to vždy od úterý nebo od druhého pracovního dne v týdnu s platností do následujícího pondělí nebo do prvního pracovního dne v týdnu. Veškeré úpravy cen oznamujeme našim stálým zákazníkům nejpozději v první den platnosti nové ceny.

Zaručujeme, že změny našich cen plně kopírují změny cen výrobců na českém trhu, které se odvíjejí od kurzu dolaru k české koruně a vývoje cen na světových trzích (údaje dle agentury Platts).

Zajišťujeme Vám prognostické údaje o vývoji cen

Pro naše smluvní zákazníky zajišťujeme prognostické údaje o vývoji cen v budoucím období, které jim umožní organizovat si svoje nákupy za co nejvýhodnější ceny tj., umožňuje-li jim to stav zásob, nakoupit včas za nízkou cenu při očekávaném zdražení, popř. odložit nákup při očekávaném zlevnění.

Vzhledem k individuelním podmínkám každého potencionálního zákazníka (lhůta splatnosti, dopravní vzdálenost apod.) zkalkulujeme a oznámíme cenu každému zájemci o dodávky, nejpozději do 24 hod. po obdržení žádosti prostřednictvím našeho níže uvedeného kontaktního spojení:

+420 602 167 214
+420 475 622 943
obchod.ph@petronex.cz